Telefonista/telefonistka

4BUSINESSSERVICE.CZ s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Masarykova 633, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
2015-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
10200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Operátoři telefonních panelů (42230)

Pracoviště a kontakty

Firma:4BUSINESSSERVICE.CZ s.r.o., IČ 01431862
Pracoviště:4BUSINESSSERVICE.CZ s.r.o.- kancelář ÚL, Masarykova 633/318, Bukov, 400 01 Ústí nad Labem 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2015-05-01
Mzdové rozpětí:od 10200 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Masarykova 633/18,Ústí nad Labem.
Náplň práce: telefonická komunikace s potenciálními klienty, nejedná se o přímý prodej.
Požadujeme: vzdělání od vyučení až po vysokoškolské, výbornou znalost českého jazyka, znalost práce na PC, spolehlivost, přijemné vystupování, důslednost, schopnost skloubit klientův zájem se zájmem naší kanceláře.
Nabízíme: mzdu od 10200,- Kč.na hlavní pracovní poměr nebo na zkrácený úvazek 20 hod. měsíčně mzda 4000,- Kč., další zajímavé finanční ohodnocení závislé na výkonu, nástup od 1.5.2015, pružnou pracovní dobu, práce je vhodná i pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity, OZP na vozíku, pro absolventy a maminky na MD, také je možnost práce z domova.
Zájemci mohou zasílat životopisy na výše uvedený e-mail.

Poslední změna:2015-03-27, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ústí nad Labem

číslo volného místa: 8661820738

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC