Obchodní manažer

FEO digital agency s.r.o.

Olomoucká 1005/166, 627 00 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
01.09.2014
Mzdové podmínky (brutto)
10000 - 15000 Kč/měsíc, + zajímavé motivační finanční ohodnocení z obratu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
Navazování dobrých (i obchodních) vztahů s klienty
Návrhy a konzultace
Dlouhodobá komunikace s klienty
Řízení projektu, zodpovědnost za projekt
Návrhy nových projektů a jejich realizace - uplatnění do praxe
Zodpovědnost za svůj projekt od začátku do konce
Pomoc při vytváření obchodních strategií, kontrola plnění stanovených cílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Naší výhodou je:
Nenabízíme jednorázové služby
Programujeme individuálně na zakázku
Reklamní kampaně jsou tvořeny na zakázku
Produkty jsou komplexní
Velký výběr produktů pro klienta (www, eshopy, SEO, reklamní kampaně, aj...)
Schopnost identifikovat problémy a nalézt jejich řešení
Pravděpodobný nástup v září 2014
Vysoké pracovní nasazení
Chuť převzít zodpovědnost za svěřenou oblast (orientace na výsledek)
Komunikativnost, radost z práce s lidmi

zajímavá, samostatná a kreativní práce spočívající v jednání s firmami
možnost kariérního růstu
produktová i obchodní školení
mladý kolektiv lidí
řízení vlastního času
možnost podílet se na zajímavých a ambiciózních projektech, které společnost vyvíjí
fixní plat 10.000 - 15.000 Kč + zajímavé motivační finanční ohodnocení z obratu
stabilita a zázemí české společnosti
služební automobil i k soukromým účelům, mobilní telefon, notebook

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj strukturovaný životopis s fotografií na [email protected]. V předmětu uveďte „Obchodní manažer“

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Marketing, Reklama, IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY:
ochotu pracovat
samostatnost
ochotu naslouchat a učit se
výborné komunikační dovednosti
vysoké pracovní nasazení
cit pro obchod, zkušenost vítána
základní orientaci na internetu
min. 2 roky obchodní zkušenosti
schopnost rozvíjet obchodní vztahy
silné komunikační a organizační schopnosti
schopnost pracovat samostatně
ochota cestovat
základní znalosti MS Office
řidičský průkaz sk. B

Znalost marketingové prostředí, internetu, webových prezentací, potažmo reklamních pozic atd - velkou výhodou.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme zkušený tým více než 28 designérů, vývojářů, markeťáků, i projekťáků pod jednou střechou digitální agentury. S plným nasazením tvoříme špičkové weby, které plní byznys cíle klientů, ale jsou přívětivé i pro jejich zákazníky.

To vše v přátelské a otevřené atmosféře. A právě hledáme posilu, přidáš se?

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 1645216  Datum zveřejnění: 10.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 10000 - 15000 Kč/měsíc, + zajímavé motivační finanční ohodnocení z obratu