Junior Programátor PHP

FEO digital agency s.r.o.

Olomoucká 1005/166, 627 00 Brno, Jihomoravský kraj, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
1.3.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme vývojáře, který se chce věnovat programování v PHP a hlavně ho to baví!

Více info na stránkách: http://www.foreveryone.cz/kariera/junior-programator-php

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme
- HPP
- tým profesionálů v oboru, kteří ti budou v začátcích oporou
- dobrá dostupnost do práce MHD, s bezproblémovým parkováním
- zázemí české firmy s mnohaletou tradicí
- teambuildingové a jiné firemní akce

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete životopis na [email protected].
Pokud máte ukázky své práce na internetu, můžete je připojit k životopisu.

V případě zájmu z naší strany vás kontaktujeme telefonicky nebo e-mailem kvůli dohodnutí termínu osobního pohovoru.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

informační technologie, programování, tvorba webu

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

MySQL - Základy
HTML - Základy
PHP - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

- znalosti jazyka PHP = "již jsem v něm programoval a chci se mu nadále věnovat"
- zkušenosti s OOP = "vím o co jde a programuji hlavně objektově"
- znalost MySql, HTML a JS výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme zkušený tým více než 28 designérů, vývojářů, markeťáků, i projekťáků pod jednou střechou digitální agentury. S plným nasazením tvoříme špičkové weby, které plní byznys cíle klientů, ale jsou přívětivé i pro jejich zákazníky.

To vše v přátelské a otevřené atmosféře. A právě hledáme posilu, přidáš se?

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 2005950  Datum zveřejnění: 6.2.2015