Front-end WEB developer - CSS/HTML/JAVASCRIPT

4every1 s.r.o.

Místo práce
Olomoucká 1005/166, 627 00 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Nabízený plat (hrubého)
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Tvým úkolem bude dávat tvář novým webům, eshopům i speciálním projektům. Měl by jsi ovládat CSS, HTML a hodilo by se i trochu Javascriptu.

Více info najdeš na našich stránkách: https://www.foreveryone.cz/kariera/it/front-end-web-developer-css/html/javascript

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na projektech z různých oborů, nejrůznější typy úkolů - Prezentace/E-shop/Newsletter/IS/Administrace/...
- vybavení na potřebné úrovni (2 FullHD monitory samozřejmostí)
- dobrá dostupnost do práce, s MHD z Nádru za 10 minut nebo autem s pohodlným parkování
- profesně zkušení kolegové, kteří jsou přátelští, otevření, usměvaví, nápomocní, soudržní...prostě bájo.
- setkávací a jiné akce (pravidelná piva, teambuildingy, konference, pokerové turnaje, lasergame, motokáry atd.)
- angličtina, na tu nesmíme zapomenout (samozřejmě dobrovolně).

Informace o náboru

Termín pro ukončení náboru nemáme daný. Čím dříve se s námi spojíš, tím větší máš šanci!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Počítačové znalosti - programátor

CSS - pokročilý
HTML - pokročilý
JavaScript - základy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Profesionální internetový marketing pro každého klienta - to je náš cíl.

Tvoříme webovky, e-shopy a internetové i mobilní aplikace. Samozřejmostí je propracovanost po technické stránce i špičkový design. Pomáháme s propagací klientů v online prostředí (PPC, SEO, BrandBuilding).

Zaměřujeme se především na efektivitu všech marketingových a reklamních prvků. Díky dostupným technologiím dokážeme velmi přesně monitorovat pohyb návštěvníků po internetových stránkách, a tak umíme zpětně vyhodnotit, zda byla reklamní kampaň, výběr klíčových slov nebo cílení vhodné a efektivní.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců

Olomoucká 1005/166
627 00 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Pavel Konečný
Tel.: +420 731 575 270
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis
ID: 2816445   Datum zveřejnění: 22.11.2016