Specialista vztahu se zákazníky

4Life Direct Insurance Services s.r.o.

Místo práce
V celnici 5, 110 00 Praha 1, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rozšiřte tým české pobočky společnosti 4Life Direct Group, jednoho z evropských leaderů v oblasti přímého zprostředkování životního pojištění, a připojte se k našemu obchodnímu týmu. 4Life Direct působí na Evropském trhu od roku 2009 a od té doby vybudoval prosperující pobočky v Polsku, Jižní Africe, Maďarsku a Velké Británii.

Jste samostatná osobnost s orientací na výsledek?
Jste komunikativní a máte obchodního ducha?
Pro novou pobočku na Praze 1 hledáme spolehlivé pracovníky, které motivuje možnost profesního růstu a atraktivní platové ohodnocení.

Žádné obvolávání a nabízení produktů. Naši klienti jsou ti, kdo volají jako první a naším úkolem je poskytnout jim veškeré informace, které potřebují.

Co je úkolem této pozice?
• Poskytování informací o podmínkách životního pojištění
• Budování vztahů s klienty
• Plnění korporátních standardů pro kvalitu zákaznických služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
• Stabilní pracovní uplatnění v prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti, která získala celosvětové ocenění za nejlepší kontaktní centrum v Evropě za rok 2012 a 2013,
• Profesionální zaškolení v rámci zahraničních poboček a kontinuální vzdělávání,
• Atraktivní pracovní prostředí v centru Prahy a přátelský kolektiv,
• Možnost práce i na zkrácený úvazek nebo brigádu,
• Vhodné i pro absolventy, kteří hledají dlouhodé uplatnění s možností profesního růstu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Pojišťovnictví, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Věříme, že životní pojištění je jedním z nejdůležitějších darů, které můžete své rodině věnovat. Právě proto jsme strávili více než 25 let zdokonalováním nabídky cenově nejvýhodnějšího, pohodlného a srozumitelného pojištění, jaké je aktuálně celosvětově k dispozici. Díky tomu se z nás stal jeden z evropských leaderů v oblasti přímého zprostředkování životního pojištění. Ve 4Life Direct pracujeme s klienty napřímo, což nám umožňuje zachovávat maximální jednoduchost a pohodlí při sjednávání pojistek. Specializujeme se na vytváření srozumitelných a finančně dostupných produktů životního pojištění, které jsou snadno přístupné.
ID: 1908238  Datum zveřejnění: 24.10.2014