Sociální pracovník

A DOMA z. s. (MPSV)

Místo práce
Na strži 1683, 140 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (34124)

Pracoviště a kontakty

Firma:A DOMA z. s., IČ 27053679
Pracoviště:"A DOMA o.s.", Na strži 1683/40, Krč, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vyšší odborné
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 20000 do 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: Na strži č.p. 1683/40
Krč, kontakt: Zachariášová Jitka, e-mail: [email protected]

DOMA z. s. poskytuje sociální službu osobní asistenci v domácnostech klientů v Praze a Středočeském kraji. Sídlo společnosti je Na Strži 1683/40, Praha 4.

Cílem výběrového řízení je najít odborného vedoucího sociální služby

Vedoucí služby osobní asistence

Požadujeme:

˘ VŠ vzdělání v sociální oblasti (kvalifikační předpoklady pro sociálního pracovníka podle zákona 108/2006 Sb. minimálně 1 rok praxe)
˘ Dobrá znalost zákona o sociálních službách, standardů a správy metodik
˘ Umět strukturovaně předávat podřízeným informace
˘ Znalost práce s PC (Word a Excel)
˘ Organizační schopnosti a systematičnost
˘ Samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a bezproblémovost
˘ Spolupodílení se na vizi a rozvoji organizace
˘ Řidičské oprávnění skupiny B (aktivní řidič)

Nabízíme:
Pracovní úvazek 0,75- 1,00 HPP na dobu neurčitou
˘ Podporu dalšího vzdělávání
˘ Samostatnou a odbornou práci
˘ Sick-days
˘ Spoluúčast na rozhodování
˘ Po zapracování finanční a nefinanční benefity
˘ Náborový příspěvek

Náplň práce:

˘ Odborné vedení služby osobní asistence
˘ Základní sociální poradenství
˘ Odpovědnost za soulad poskytovaných služeb se zákonem o sociálních službách a dalšími zákonnými normami
˘ Iniciativa ve smyslu podávání návrhů na změny v souvislosti s detailní znalostí služeb poskytovaných organizací

Poslední změna:2017-01-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 12019910783

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání