Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

A.RAYMOND JABLONEC s.r.o. (MPSV)

Československé armády 4609, 466 05 Jablonec nad Nisou, Okres Jablonec nad Nisou
plný úvazek
Termín nástupu
2014-07-21
Mzdové podmínky (brutto)
17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracoviště a kontakty

Firma:A.RAYMOND JABLONEC s.r.o., IČ 60486414
Pracoviště:Československé armády 4609/27, Rýnovice, 466 05 Jablonec nad Nisou 5

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Třísměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2014-07-21
Mzdové rozpětí:od 17000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Obsluha vstřikovacích lisů - ÚSO s maturitou nebo vyučení v technickém oboru. PP na dobu určitou 1 rok se zkušební dobou 3 měsíce, následně možnost další spolupráce. Dobrá fyzická kondice /zvedání břemen i 15 kg/.
Odbornost:
znalost práce na PC
znalost výkresové dokumentace
ochota učit se novým věcem

Úkolem bude:
manipulace s výrobky
provádění pravidelných kontrol výrobků
evidence vyrobených kusů
ukončování jednotlivých várek, včetně zápisu

Nástupní mzda: až 17.000,- Kč /složeno ze základu + 20% za kvalitu odvedené práce/

Životopisy zasílat na e-mailovou adresu: [email protected] nebo na poštovní adresu:

A.RAYMOND JABLONEC s.r.o.
Čs. Armády 27
466 05 Jablonec nad Nisou 5

Poslední změna:2014-07-22, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jablonec nad Nisou

číslo volného místa: 7692080795

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou