Sales and product manager

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) (MPSV)

Místo práce
Toužimská 771, 199 00 Praha, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní zástupci (33220)

Pracoviště a kontakty

Firma:A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), IČ 45314772
Pracoviště:A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o. (Toužimská), Toužimská 771, Praha 9, 190 00

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2016-06-01
Mzdové rozpětí:od 23000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, jazykové kurzy, sportovní a společenské akce,částečně flexibilní pracovní doba

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo práce: Toužiomská 771, Praha 9. Kontakt: Netušilová Marie Ing., tel.: 273 037 611, e-mail: [email protected],. Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 20 let v oboru defektoskopie. Jedním z hl. produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme školení odborného personálu, NDT služby a průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízí ATG kompletní řešení v daném oboru a řadí se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.
Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-Podpora stávající obchodní sítě,aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
-Komunikace s (potenciálními) zákazníky a obchodními partnery
-Příprava nabídek
-Obchodní dohled při realizaci zakázek
-Sledování vývoje trhu a konkurence
-Účast na výstavách

POŽADUJEME
-SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
-Zkušenost s prodejem výrobků strojních charakteru a/nebo služeb technického zaměření
-AJ (minimálně B2), RJ či jiný světový jazyk na komunikativní úrovni výhodou
-Dobré komunikační a koordinační schopnosti
-Flexibilita
-ŘP (sk.B):aktivní řidič

NABÍZÍME
-Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané v oboru
-Částečně flexibilní prac. doba
-Školení v NDT
-Jazykové kurzy
-Společenské akce (bowlingové večery aj.)

Poslední změna:2016-05-31, ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu

číslo volného místa: 10704800788

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B, aktivní řidič
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, min. úroveň B2 - pokročilá znalost slovem i písmem
Požadované vzdelání:Přírodní vědy a nauky
Technické vědy a nauky
Ekonomie