Vedoucí servisu-servisní technik

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) (MPSV)

Místo práce
Toužimská 771, 199 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (72335)

Pracoviště a kontakty

Firma:A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), IČ 45314772
Pracoviště:A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o. (Toužimská), Toužimská 771, Praha 9, 190 00

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, jazykové kurzy, sportovně-společenské akce,částečně flexibilní pracovní doba

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Advanced Technology Group je technologicky vyspělá, česká firma působící na trhu přes 20 let. Jedním z produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme veškeré služby v oboru defektoskopie i průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v daném oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-Odpovědnost za správné provedení servisních zásahů: příprava, realizace, vedení týmu servisních techniků
-Vedení příslušné servisní dokumentace vč. analýz
-Provádění nápravných a preventivních opatření
-Podpora oddělení výroby při instalaci zařízení u zákazníka

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE
-Min. SŠ vzdělání technického zaměření
-Vyhláška 50/1987 (par.7)
-Orientace v technické dokumentaci
-Znalost práce PLC výhodou
-Samostatnost, zodpovědný přístup, ochotu se učit novým věcem
-Ochota cestovat po ČR i zahraničí
-AJ: komunikativní úroveň

NABÍZÍME
-Zaměstnání u stabilní české společnosti, mezinárodně uznávané ve svém oboru
-Práce na plný úvazek
-Částečně flexibilní pracovní doba
-Mzda odpovídající zkušenostem a schopnostem
-Služební cesty
-Příspěvek na důchodové spoření
-Jazykové kurzy (AJ, RJ), vzdělávací kurzy
-Pravidelné společenské-sportovní akce

NÁSTUP
-Ihned/dle domluvy

Poslední změna:2016-08-20, ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu

číslo volného místa: 11294750714

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, komunikativní úroveň