Strojní zámečník - svářeč (72222)

A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) (MPSV)

Místo práce
Toužimská 771, 1 2 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-02-01
Mzdové podmínky (brutto)
19000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Specialisté (2)

Pracoviště a kontakty

Firma:A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.), IČ 45314772
Pracoviště:A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o. (Toužimská), Toužimská 771, Letňany, 199 00 Praha 99

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-02-01
Mzdové rozpětí:od 19000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, sportovně-společenské akce, příspěvek na důchodové připojištění, jazykové kurzy

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu práce: Toužimská č.p. 771, Letňany, 199 00 Praha 9

Advanced Technology Group (ATG s.r.o.) je technologicky vyspělá, česká firma působící více než 20 let v oboru NDT. Jedním z produktů společnosti je vývoj a zakázková výroba zařízení pro defektoskopické zkoušení. Dále poskytujeme školení odborného personálu, NDT služby a průmyslové inspekce.
Díky komplexnosti portfolia nabízíme kompletní řešení v daném oboru a řadíme se tak mezi mezinárodně uznávané společnosti.
Více informací o společnosti naleznete na www.atg.cz

PRACOVNÍ NÁPLŇ
-Komplexní svařovací práce při výrobě strojů s charakterem zákaznického řešení: černý materiál/nerez (MAG, MMA ev. TIG)
-Případně pomocné práce při instalaci našich zařízení u zákazníků v ČR i zahraničí (dle dohody)

PŘEDPOKLADY PRO VÝKON PRÁCE
-Min. SOU
-Platná kvalifikace pro svařování metodou MIG a/nebo MMA a/nebo TIG a praxe min. 1 rok. V případě neplatné kvalifikace požadujeme praxi min. 4 roky
-Orientace ve výkresové dokumentaci
-Samostatnost výborný zdravotní stav

NABÍZÍME
-Zaměstnání u stabilní české společnosti, uznávané v ČR i zahraničí
-Práce na plný úvazek (resp. částečný úvazek/IČO : dle dohody), dlouhodobá perspektiva zaměstnání
-Mzdové ohodnocení odpovídající praxi
-Možnost služebních cest
-Příspěvek na důchodové spoření
-Kvalitní pracovní zázemí

Poslední změna:2017-01-16, ÚP ČR - krajská pobočka pro hlavní město Prahu

číslo volného místa: 11216950797

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou