Vodič VZV /vhodné pre uchádzačov z Veřovíc a okolia/

A&T SK, s. r. o.

Litujeme, společnost nabízející danou pracovní pozici ukončila zveřejnění nabídky na stránce z důvodu získání dostatečného počtu kandidátů anebo obsazení volné pracovní pozice.

Děkujeme za pochopení.

Zobrazit podobné nabídky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Veřovice, Nový Jičín
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
preprava materiálu na strediská, transport finálnych výrobkov /rebríky, schodíky/ uložených v prepravkách pomocou VZV do skladu na expedíciu, vývoz tovaru ku kamiónu – následne ručná nakládka do kamiónu podľa objednávky
nutný platný preukaz VZV typu W1 – I., II. trieda – elektrické, spaľovacie do 5 ton
ponúkaná pracovná pozícia je bez poskytnutia ubytovania
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Ostatná priemyselná výroba

Výrobca hliníkových rebríkov, schodíkov a doplnkov

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Zameranie, odbor:
technické, strojárske
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
2

Počet rokov praxe:
2

Sme medzinárodná spoločnosť, ktorá poskytuje svoje personálne služby v oblasti strojárenského, automobilového a elektrotechnického priemyslu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Vysoká nad Kysucou 228 Zobrazit na mapě
023 55 Vysoká nad Kysucou
ID: 1314871   Datum zveřejnění: 17.8.2012
Lokalita: Nový Jičín
Společnost: A&T SK, s. r. o.
Váš komentář k pracovní nabídce

neuvedený
Přidat komentář

Přidání komentáře k nabídce