Vedoucí týmu vzdělávání a poradenství

AABYSS s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Svatoplukova 647, 460 01 Liberec, Okres Liberec
plný úvazek
Termín nástupu
2014-09-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti vzdělávání (1345)

Pracoviště a kontakty

Firma:AABYSS s.r.o., IČ 25450590
Pracoviště:AABYSS s.r.o.-004, Svatoplukova 647/6, Liberec IV-Perštýn, 460 01 Liberec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2014-09-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Náplň práce:
- zodpovědnost za firemní koncepci
- metodické vedení interních i externích lektorů a poradců
- oblast získávání, výběru, zapracování a rozvoje externích spolupracovníků
- tvorba metodik a školících materiálů
- zodpovědnost za plán a efektivní čerpání finančních prostředků
- zodpovědnost za optimální nastavení a dodržování procesů a metodických postupů
- řízení, motivace a rozvoj týmu
- získávání nových zakázek
Požadujeme:
- VŠ vzdělání magisterského stupně, min. 5 ti letou praxi z oblasti dalšího vzdělávání
- Praxi s vedením a motivací lidí a týmovou spoluprací
- Dobrá znalost na PC, nových technologií ve vzdělávání
- Lektorské dovednosti
- Strategické a analytické myšlení na vysoké úrovni
- Výborné prezentační a organizační schopnosti
- Znalost projektového řízení
- Samostatnost, důslednost a spolehlivost, silnou orientaci na výsledek
- Časová flexibilita, ŘP sk.B aktivní řidič (místo výkonu práce Liberec, ale cestování po ČR - hl.Praha)
Nabízíme
- zázemí stabilní vzdělávací společnosti
- hlavní pracovní poměr
- možnost profesního i finančního růstu
- různorodou činnost
Nástup dle dohody, nejlépe od září 2014.
Životopisy a kopii diplomů posílat e-mailem na [email protected]

Poslední změna:2014-08-21, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Liberec

číslo volného místa: 7798610754

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B