Cíšník/servírka

ABACO GROUP, spol. s r.o. (MPSV)

Místo práce
1, 264 01 Jesenice, Okres Příbram
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-10
Mzdové podmínky (brutto)
16000 - 22000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Číšníci a servírky (51310)

Pracoviště a kontakty

Firma:ABACO GROUP, spol. s r.o., IČ 25145070
Pracoviště:ABACO GROUP, spol. s r.o.- provozovna, Vršovice 1, Jesenice, 264 01 Sedlčany

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Nižší střední odborné
Pracovní poměr:od 2017-04-10
Mzdové rozpětí:od 16000 do 22000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pozice: číšník/servírka
Alespoň základní praxi v pohostinství, vyučení v oboru, příjemné vystupování, možno i na zkrácený úvazek v případě víkendových směn.

Zamšěstnanecké výhody: personální stravování, možnost ubytování v době směny

Nástup: ihned (dle dohody) Mzda: 16 000,- až 22 000,- Kč
Kontakt: Kocman Tomáš, tel.: 602 219 601, e-mail: [email protected]
Místo výkonu práce: ABACO GROUP, spol. s r.o.- provozovna, Vršovice 1, Jesenice

Poslední změna:2017-04-11, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Příbram

číslo volného místa: 12047230736

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity