Strážný/ná

ABAS IPS Management s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Gorkého 3037, 702 00 Ostrava, Okres Ostrava
plný úvazek
Termín nástupu
2014-10-27
Mzdové podmínky (brutto)
60 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pracovníci ostrahy, strážní (54142)

Pracoviště a kontakty

Firma:ABAS IPS Management s.r.o., IČ 25842811
Pracoviště:ABAS IPS Management s.r.o.;, Gorkého 3037/2, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava 2

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:Plný
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2014-10-27
Mzdové rozpětí:od 60 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Kontakt pouze na tel.: po-pá 8:30-11:00h, 724 621 622, p. Sukačová, e-mail: [email protected] (do předmětu napište Ostrava).
Nekontaktovat prodejnu!!!

Místo výkonu: Lindex Ostrava.
Platové podmínky: 60,- Kč/hod. + odměny.
Pracovní poměr: DPP (také HPP zkrácený úvazek).

Požadujeme:
Čistý rejstřík trestů, osvědčení o odborné kvalifikaci strážný, praxe s detektivní činností v obchodě výhodou.

Poslední změna:2014-10-25, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Ostrava

číslo volného místa: 8047460762

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou