Specialista plánování projektů

ABB s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jako Specialista plánování projektů v CZOPC budete připravovat, kontrolovat a aktualizovat časové harmonogramy pro velké elektroprojekty. Budete také zodpovědný za informování o postupu prací a potřebách lidských zdrojů. Naši zákazníci dodávají systémy pro ropné a plynové těžební plošiny, plovoucí těžební technologie (FPSO) a pozemní instalace jako petrochemické provozy a pobřežní nebo příbřežní stanice pro HVDC podmořské kabely. Budete pracovat přednostně z Ostravy a podle potřeby realizovat služební cesty k zákazníkům a dodavatelům.

Svěřené zodpovědnosti:
• vytvoření časového harmonogramu projektu
• asistence projektového manažera a hlavního inženýra na detailní přípravě časového harmonogramu projektu a naplánování lidských zdrojů
• shromažďování potřebných podkladů pro pravidelná týdenní a měsíční hlášení
• analyzování postupu prací a dostupnosti lidských zdrojů
• provádění základních revizí harmonogramů včetně popisu změn a návrhů jak změny realizovat
• průběžné prověřování projektových rizik

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost profesního růstu
• zázemí silné mezinárodní společností
• vzdělávací a rozvojové kurzy
• práci na zajímavých zahraničních projektech
• aktivní využití anglického jazyka
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování formou stravenek
• mobilní telefon s možností soukromého využití
• notebook
• možnost práce v režimu home office
• bonusový systém nad rámec základní měsíční mzdy
• cafeterii
• možnost dočasného firemního ubytování

Informace o náboru

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vysokoškolské vzdělání, preferujeme technické
• odpovídající zkušenosti s moderními profesionálními plánovacími nástroji, preferujeme Safran nebo Primavera
• výhodou výborné znalosti MS Excel
• rozsáhlé zkušenosti z plánování projektů a tvorby reportů, preferujeme elektro, strojní nebo stavební
• nutná znalost AJ na úrovni min B1
• schopnost pracovat v mezinárodním týmu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABB je světovou špičkou v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým naši zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 140 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

LEPŠÍ SVĚT ZAČÍNÁ S VÁMI!

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1675873  Datum zveřejnění: 22.10.2014