Specialista ochrany rozvoden VN/VVN (kód_KH10)

ABB s.r.o.

Místo práce
Okres Trutnov

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na této pozici se stanete členem oddělení techniků ochran naší jednotky v Trutnově specializující se na oblast projektování, programování, servis a výpočet ochran pro rozvodny VVN, VN. Mezi naše známé/hlavní projekty patří dodávky ochran a řídících systémů na přenosovou soustavu ČEPS, a.s a distribuční sítě ČEZ Distribuce, a.s, jakož i pro velké elektrárny ČEZ včetně jaderných elektráren Dukovany a Temelín. Mezi významné zakázky v průmyslu a dopravě patří například firma Unipetrol, Energocentrum Škoda Mladá Boleslav, doly OKD a Dalkia, pražské metro a další.

Zodpovědnosti:
• výpočet ochran (zkratové proudy) včetně parametrizace nastavení
• programování SW, instalace, konfigurace HW a SW, SW parametrizace zařízení
• podpora technických řešení a pomoc při zpracování obchodních nabídek (odborná část)
• uvádění dodaných výrobků do provozu u zákazníka, zajištění záručního i pozáručního servisu
• projektování a změny projektu, specifikace nakupovaných výrobků a služeb, stanovení mezioperační kontroly a/nebo zkoušek

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí silné mezinárodní společnosti, otevřená firemní kultura podporující růst talentů
• práce s moderními technologiemi, rozvoj jazykových dovedností s možností aktivního využití cizích jazyků
• spolupráce na mezinárodních projektech
• široké spektrum firemních benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, pružná pracovní doba, notebook či mobilní telefon)

Informace o náboru

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• elektrotechnické vzdělání (VŠ), zaměření na silnoproud
• systematické a logické myšlení, strukturovaná osobnost
• praxe v oboru výhodou
• zákaznicky orientovaný přístup
• manuální zručnost
• samostatnost
• znalost AJ na úrovni čtení a psaní emailů a orientaci v technických výkresech
• pokročilá znalost práce na PC
• řidičský průkaz sk. B
• ochota cestovat (1 x za týden

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABB je světovou špičkou v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým naši zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 140 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

LEPŠÍ SVĚT ZAČÍNÁ S VÁMI!

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1796880  Datum zveřejnění: 10.7.2014