SW Aplikační inženýr

ABB s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• instalace a údržba softwaru dle požadavků zákazníka
• správa softwarových produktů a podpora u zákazníka
• komunikace a aktivní spolupráce se zákazníky
• časové plánování průběhu projektu, plánování zdrojů
• odpovědnost za kvalitu a včasnost projektu
• vyhledávání a analýza mezer technických řešení
• odpovědnost za úplnost a správnost požadované dokumentace (FDS, zkušební specifikace a reporty)
• spolupráce v týmu a s Operation Managerem

Zaměstnanecké výhody, benefity

• možnost profesního růstu
• zázemí silné mezinárodní společností
• vzdělávací a rozvojové kurzy
• práci na zajímavých zahraničních projektech
• aktivní využití anglického jazyka
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na penzijní připojištění
• pružnou pracovní dobu
• příspěvek na stravování formou stravenek
• mobilní telefon s možností soukromého využití
• notebook
• možnost práce v režimu home office
• bonusovy systém nad rámec základní měsíční mzdy
• cafeterii
• možnost dočasného firemního ubytování

Informace o náboru

Pokud Vás do 21 dnů nebudeme kontaktovat, dali jsme ve výběrovém řízení přednost vhodnějšímu kandidátovi.

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti ABB dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti ABB a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vhodné vzdělání, Bc./Ing. v oboru informatiky/automatizace je upřednostňováno
• relevantní praxe
• znalost anglického jazyka na úrovni B2
• znalost relačních databází (MS SQL, Oracle), extrakce dat
• základní znalost webových technologií (ASP .NET, Web services)
• zkušenosti s nasazováním webových aplikací na IIS je výhodou
• znalost OS Windows/správa serveru
• částečná znalost OOP jazyků (C #, Java)
• komunikační a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost ABB je světovou špičkou v technologiích pro energetiku a automatizaci, díky kterým naši zákazníci ze sféry průmyslu, výroby a distribuce energií zvyšují svou výkonnost a zároveň snižují dopad své činnosti na životní prostředí. Jako mezinárodní elektroinženýrská společnost působí ABB na českém trhu již od roku 1970 a v současné době zaměstnává celosvětově více než 140 000 zaměstnanců. V současné době prochází ABB v České republice dynamickým rozvojem a významně rozšiřuje svůj tým. ABB nabízí svým zaměstnancům atraktivní pracovní uplatnění v silné a stabilní společnosti s rozsáhlými možnostmi profesního růstu, dalšího vzdělávání a mezinárodních zkušeností.

LEPŠÍ SVĚT ZAČÍNÁ S VÁMI!

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 1845798  Datum zveřejnění: 25.8.2014