Manažer/ka marketingu

ABO valve, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Dalimilova 285, 783 35 Olomouc, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-15
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řídící pracovníci v oblasti marketingu (12213)

Pracoviště a kontakty

Firma:ABO valve, s.r.o., IČ 49609050
Pracoviště:ABO valve, s.r.o. - pracoviště, Dalimilova 285/54, Olomouc - Chomoutov, 783 35 Horka nad Moravou

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Neurčeno
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Vysokoškolské
Pracovní poměr:od 2017-04-15
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo výkonu: Olomouc - Chomoutov, Dalimilova 285/54.
Společnost ABO valve, s.r.o. hledá do svého týmu: Manažera/ku marketingu.
Stručná charakteristika pozice: Pracovník/ce na této pozici bude zajišťovat chod marketingového oddělení - vytváření letáků a propagačních materiálů, práce na marketingových projektech EÚ, zajišťování výstav, zajišťování dárkových předmětů apod.

Požadavky:
- VŠ vzdělání;
- Velmi dobrá znalost anglického jazyka (C1/C2) podmínkou;
- Znalost německého nebo ruského jazyka výhodou;
- Praxe v oboru výhodou;
- Znalost práce na PC (MS Office);
- Samostatnost, kreativní a technické myšlení, komunikační schopnosti, analytické schopnosti.

Společnost nabízí:
- Platové ohodnocení od 25 000,- Kč (v závislosti na praxi);
- fixní prac. doba od 8:00 - 14:30 hod., zbytek záleží na domluvě s vedoucí;
- Možnost dalšího vzdělávání;
- Firemní benefity.

Životopisy zasílejte POUZE na e-mail:: [email protected], do předmětu prosím uvádějte: manažer/ka marketingu.

Poslední změna:2017-04-05, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 12322970793

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, MS Office
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, C1/C2