Řidič autobusů v městské hromadné dopravě

ABOUT ME s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U továren 770, 102 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-03-01
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě (83311)

Pracoviště a kontakty

Firma:ABOUT ME s.r.o., IČ 29006007, http://www.aboutmesro.cz
Pracoviště:ABOUT ME s.r.o. - 002, U továren 770/1b, Hostivař, 102 00 Praha 102

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Turnusové služby
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-03-01
Mzdové rozpětí:od 24000 do 30000 Kč

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Stravenky
Ubytování, Pro mimopražské
Jízdní výhody, MHD Praha, zdarma
Zvláštní prémie, Náborový příspěvěk 10.000,- Kč po ukončení zkušební doby

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Společnost ABOUT ME s.r.o. provozuje pravidelné linky městské a příměstské autobusové dopravy v systému PID (Pražské integrované dopravy).

Nabízíme:
průměrná hrubá mzda cca 25 000,- Kč, (od 110,- Kč / hod.)
stejná hodinová sazba pro řízení a pro čekání,
pravidelné měsíční odměny,
náborový příspěvek 10 000,- Kč (po ukončení zkušební doby),
stravenky,
ubytování hrazené zaměstnavatelem (pro mimopražské),
jízdné na MHD Praha zdarma,
pravidelné školení řidičů zdarma,
pracovní uniforma (stejnokroj) zdarma,
zdravotní péče,
dlouhodobou perspektivní spolupráci,
individuální osobní přístup,
zánovní autobusy.

Požadujeme:
řidičský a profesní průkaz sk .D,
dopravně psychologické vyšetření,
výpis z karty obvodního lékaře,
výpis z karty řidiče,
výpis z rejstříku trestu,
pojistku odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli (můžeme zařídit).

Poslední změna:2017-03-30, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 6

číslo volného místa: 11482280717

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Řidičský průkaz - řízení autobusů - skupina D, + profesní průkaz sk. D
Jiná způsobilost - zdravotní průkaz, Dopravně psychologické vyšetření