Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě

ABOUT ME s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U továren 770, 102 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-05-01
Mzdové podmínky (brutto)
23000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě (83311)

Pracoviště a kontakty

Firma:ABOUT ME s.r.o., IČ 29006007, http://www.aboutmesro.cz
Pracoviště:ABOUT ME s.r.o. - 002, U továren 770/1b, Hostivař, 102 00 Praha 102

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-05-01
Mzdové rozpětí:od 23000 do 30000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:místo výkonu práce: U továren č.p. 770/1b, Hostivař, 102 00 Praha 102
kontakt: Péťová Jana, tel.: 774 998 618, e-mail: [email protected]
Společnost ABOUT ME s.r.o. provozuje pravidelné linky městské a příměstské autobusové dopravy v systému PID (Pražské integrované dopravy). Máte zájem pracovat jako řidič autobusu, zašlete nám životopis v českém jazyce na e-mail: [email protected] nebo volejte na tel. č.:+420 774 998 618 a budeme se na Vás těšit na osobní schůzce.

Nástup ihned popřípadě dle domluvy.

Nabízíme:
nástupní hodinová mzda od 110,- Kč / hod. (stejná sazba za řízení a za čekání),
pravidelné měsíční odměny,
náborový příspěvek 10 000,- Kč (po ukončení zkušební doby),
stravenky,
ubytování (pro mimopražské),
jízdné na MHD Praha - zdarma,
pravidelné školení řidičů - zdarma,
pracovní uniforma (stejnokroj) - zdarma,
očkování - zdarma,
dlouhodobou perspektivní spolupráci,
individuální osobní přístup,
zánovní autobusy

Požadujeme:
řidičský a profesní průkaz sk .D,
dopravně psychologické vyšetření,
výpis z karty obvodního lékaře,
výpis z karty řidiče,
výpis z rejstříku trestu,
pojistku odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli (můžeme zařídit).

Poslední změna:2017-04-14, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 6

číslo volného místa: 12520210787

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou