Programátor a tester webových aplikací

ABRA Software s.r.o.

Místo práce
Sochorova 38, 616 00 Brno, Brno - město
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Programování webových aplikací a jejich následné testování
• Implementace a konzultace u klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

• individuální vzdělávací plán v oblasti podnikových procesů, IT
• platové ohodnocení dle vstupních znalostí a pracovního výkonu
• volitelný systém benefitů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

1

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Pokročilá znalost ASP.NET 4.5; C# ; .NET; JQuery; AJAX; HTML; CSS
• znalost databází (Firebird,Oracle,MS SQL)
• analytické myšlení
• samostatnost a schopnost dotahovat věci do zdárného konce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ABRA Software je silná technologická firma, která vyvíjí špičkové moderní informační systémy třídy ERP. V tomto oboru patříme ke špičce, neustále inovujeme naše technologie a sledujeme světové trendy. Každý zaměstnanec je pro nás důležitý, proto klademe velký důraz na kvalitní pracovní podmínky, dbáme na dobré pracovní zázemí, příjemné prostředí a lidský přístup. V současné době se rozrůstáme, a proto hledáme nového kolegu na pozici programátor a implementátor e-shopu pro brněnskou pobočku. Přidej se k nám a pojď tvořit SW ABRA s námi!

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1711563  Datum zveřejnění: 9.4.2014