Vývojář mobilních aplikací

ABRA Software a.s.

Místo práce
Jeremiášova 1422/7b, 155 00 Praha 13, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jak bude vypadat Váš pracovní den?

* Budete se podílet na vývoji mobilních aplikací ABRA CRM a ABRA Servis
* Stanete se hrdiny v oblasti tvorby nových technologii. V blízké budoucnosti to bude například vývoj na platformách iOS, CORDOVA, IONIC, Xamarin a ReactNative.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A co získáte?

* Budete stát u zrodu aplikace pro iOS watch.
* Stanete se součástí týmu šikovných profesionálů.
* Zaměstnanecké benefity (Benefit Plus, výuka jazyků, notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům, firemní autopůjčovna, občerstvení na pracovišti, FIT stezka).
* Příspěvek na zdravý oběd od farmářů přímo v naší firemní jídelně (Jídlo zajišťuje Restaurace Inspirace).
* Práci na plný úvazek v příjemném pracovním prostředí.
* Pohodlnou židli v atraktivních kancelářích v západní části Prahy.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Ostatní znalosti

Mac OS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Uvítáme, když:

* Máte zkušenost s iOS.
* Umíte programovat v Javascriptu a znáte AngularJs.

Oceníme:

* Když znáte nebo máte chuť se rychle naučit pracovat s technologií Ionic/Cordova.
* Nadšení a chuť učit se nové věci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ABRA Software je dynamická softwarová firma, která se zabývá vývojem a prodejem informačních systémů pro firmy všech velikostí a poskytováním souvisejících služeb. V tomto oboru patříme ke špičce, klademe velký důraz na kvalitní pracovní podmínky, dbáme na dobré pracovní zázemí, příjemné prostředí a lidský přístup.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2761026  Datum zveřejnění: 11.10.2016