Řidič VZV - skladník

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Praha, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Praha - východ

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme práci ve skladě na místo skladníka-řídíče VZV.
popis práce:
- jedna se o prekladiste nestandardnich paletovych zasilek a baliku (treba i 5ti
metrove tyce)
- pracuje se vetsinou ve dvojicich. Vykladka kamionu probiha tak, ze ridic vyvazi
zasilky ven z kamionu, nebo pracovnik na VZV zajizdi do kamionu a vyvazi velice opatrne palety do skladu z kamionu.
Zasilky jsou opatreny stitky s carovym kodem a adresami. Jeden pracovnik je
skenuje a druhy na VZV rozvazi po skladu na jednotlive lokace podle adres .

Informace o náboru

Pracovní doba - ranní a odpolední směny.
Jestli máte zájem můžete volat: 774222847
e-mail: [email protected]
Pohovor na adrese: Vltavská 28, Praha 5

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

kompletace zboží

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pozadavky:
- osvedceni VZV - idealne platne
- vyhodou je zkusenost prace se cteckou nebo se skenrem carovych kodu
- bydleni na ubytovne v Modleticich 110Kc na noc (mame zajistene 2 dvojluzka)
- ochota pracovat dlouhodobe
- k dispozici auto pro cesty do zamestnani (ubytovna Modletice - Jazlovice
vzdalenost pouze 4 kilometry)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1262508  Datum zveřejnění: 22.10.2012