Montážní dělník nábytku - truhlář/pracovník na CNC stroje

ABZAKOVO spol.s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme pracovníky na pozice - montážní
dělník nábytku/truhlář/pracovník na cnc stroje.

Pracovní náplň:
- montáže dílů nábytku
- veškerá práce se dřevem - začišťování, olepování, broušení, lakování
- obsluha strojů

Pracovní doba - 2 směnný provoz - ranní a odpolední směny

Nástup ihned.
Odpovídající platové ohodnocení.

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy na email:
[email protected] nebo volejte na tel.: 774 722 833.

Pohovory probíhají na adrese Spálená 10, Praha 1. Pracovní doba 10 -
16hod., každý pracovní den.
Adresa společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Zpracování dřeva, výroba nábytku (Průmyslová výroba)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- zkušenosti s montážemi a dřevovýrobou
- zkušenosti s obsluhou strojů
- orientace ve výkresových dokumentacích

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce. V případě zájmu pište na email: [email protected] nebo volejte PO-PÁ (9-16 hod.) na tel.: 774222558.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1918590  Datum zveřejnění: 5.12.2014