Specialista/ka vymáhání pohledávek s výbornou němčinou

Accenture Services, s.r.o.

Place of work
Prague
Contract type
full-time
Wage (gross)
n/a

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Popis pozice

Specialista/ka vymáhání pohledávek (Order to Cash) je členem mezinárodního týmu, který je zodpovědný za správu systému pohledávek, monitoring faktur po splatnosti a aktivní komunikaci se zákazníky vedoucí k uhrazení pohledávky.

Základní zodpovědnosti
  • Monitoring faktur po splatnosti
  • Analýza zůstatků na zákaznických účtech
  • Telefonický a písemný kontakt v AJ a NJ s klienty v zahraničí (Německo, Švýcarsko) za účelem požadavku na uhrazení nezaplacených splátek a upozornění na další postup či poskytnutí rady
  • Reporting
  • Monitoring úvěrového rizika
  • Správa systému pohledávek

Employee perks, benefits

Attractive benefit package

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Personality requirements and skills

  • Plynulá znalost německého jazyka (písemná i mluvená forma)
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (písemná i mluvená forma)
  • Teoretická (studium) či praktická zkušenost z oblasti financí je výhodou
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Ochota učit se
  • Smysl pro zodpovědnost a samostatnost
  • Pečlivost
  • Flexibilita a schopnost reagovat na různé situace
  • Uživatelská znalost MS Excel

Req. Code : 00211448
Division/Department : Accenture BPO

Advertiser

Brief description of the company

Accenture’s Services workforce is a dedicated team of people who work on outsourcing engagements. These are long-term partnerships with clients for whom we manage and provide increasingly specialized business operations, such as finance and accounting, IT, applications development and maintenance, help desk services, and HR. We not only maintain key business functions for clients, we constantly seek to improve them to help our clients move ahead of the competition.

Number of employees

1000 and more employees
ID: 1716138  Datum zveřejnění: 16.4.2014  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: n/a