Administrativní pracovník se smlouvami s NJ a AJ

Accenture Services, s.r.o.

Place of work
Prague
Contract type
full-time
Wage (gross)
n/a

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Popis pozice a náplně práce:
Hledáme nového člena do týmu lidí, kteří validují a dále administrativně zpracovávají smlouvy, které k nim přicházejí. Díky tomu, že se jedná o komunikaci s klientem firmy Accenture v německy mluvích zemích a jeho zákazníky - většina komunikace v rámci této pozice je v němčině, menší část v angličtině. Jedná se o primárně administrativní práci a komunikaci s lidmi.

- Kontrola příchozích smluv
- Komunikace s klientem a zákazníky v němčině
- Zajištění plnění smlouvy - technické kontroly  a další paramentry
- Komunikace uvnitř společnosti v AJ
- Reporting
- Plnění dalších administrativních úkolů dle zadání

Employee perks, benefits

N/A

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Personality requirements and skills

- Komunikativní němčina - v písemné i ústní formě (očekáváme úroven B2 nebo lepší)
- Komunikativní angličtina - v písemné i ústní formě
- MS office - znalost práce v Word, Excel a PowerPoint
- Dobré komunikační schopnosti
- Důraz na detail při plnění úkolů

PRACOVNÍ ZKUŠENOSTI NEJSOU PODMÍNKOU - pozice vhodná i pro kandidáty bez praxe či bez praxe v oboru
Req. Code : 00295161
Division/Department : Accenture

Advertiser

Brief description of the company

Accenture’s Services workforce is a dedicated team of people who work on outsourcing engagements. These are long-term partnerships with clients for whom we manage and provide increasingly specialized business operations, such as finance and accounting, IT, applications development and maintenance, help desk services, and HR. We not only maintain key business functions for clients, we constantly seek to improve them to help our clients move ahead of the competition.

Number of employees

1000 and more employees
ID: 2087536  Datum zveřejnění: 18.4.2015  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: n/a