Referent přípravy podkladů pro mzdy s NJ a AJ

Accenture Services, s.r.o.

Place of work
Prague
Contract type
full-time
Wage (gross)
n/a

Information about the position

Job description, responsibilities and duties

Máte rádi práci s čísly a daty? Mluvíte německy? Dorozumíte se anglicky? Chcete pracovat ve velké mezinárodní společnosti?

Pak máme pozici právě pro Vás!

Referent přípravy podkladů pro mzdy komunikuje na denní bázi s klientem firmy Accenture, pro kterého zajištuje přípravu a správnost pokladů ke mzdám.
Komunikace s naším klientem probíhá na dálku - emailem a telefonicky. Náš klient je zahraniční firma a budete s ním primárně komunikovat v němčině.

Náplň práce:

- Zadávání údajů o stávajících zaměstnancích do databáze - údaje o nemocenské, dovolené, mateřské dovolené, bonusech, atp.
- Zadávání údajů o nových zaměstnancích
- Kontrola reportů v excelu
- Denní komunikace s klientem ohledně správnosti a přípravě podkladů pro mzdy

Employee perks, benefits

Requirements for the employee

Candidates with education suit the position

Secondary with school-leaving examination

Language skills

English - Upper intermediate (B2)

Personality requirements and skills

- Plynulá znalost německého i anglického jazyka - především písemná komunikace - očekáváme úroveň alespoň B2 v obou jazycích
- Uživatelská znalost MS Excel
- Přesnost a ochota se věnovat primárně administrativní práci
- Dobré komunikační schopnosti
- PRAXE NENÍ PODMÍNKOU - tato pozice je vhodná pro i pro absolventy bez praxe, jsme připraveni Vás na pozici kompletně zaučit.
Req. Code : 00374731
Division/Department : Accenture

Advertiser

Brief description of the company

Accenture’s Services workforce is a dedicated team of people who work on outsourcing engagements. These are long-term partnerships with clients for whom we manage and provide increasingly specialized business operations, such as finance and accounting, IT, applications development and maintenance, help desk services, and HR. We not only maintain key business functions for clients, we constantly seek to improve them to help our clients move ahead of the competition.

Number of employees

1000 and more employees
ID: 2739258  Datum zveřejnění: 27.9.2016  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: n/a