Sekretářka (M/Ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
České Budějovice
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
29.08.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• vypracování dokumentace a pracovních nabídek
• zavádění moderních a inovativních náborovích strategií (sociální média, atd.)
• spracovaní dokumentace kandidátů, stejně jako průběžné budování a udržování dokumentace
• vyhodnocování dokumentace, výsledků rozhovorů a tvorba kandidátskych profilů

Pracovní doba:
plný/poloviční úvazek

Odměna :
Plat dohodou na základě odpovídajícich kvalifikací a zkušeností.

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuhle atraktivní prácu v renomované firmě, můžete nám e-mailom poslat Váš životopis, žádost a platové očekávaní.

Těšíme se na Vaši žádost!

CZ-370 01 České Budějovice, Husova 1831/16
pevná linka 00420 / 385 340 146 Rakoustku: 0043 732 609101-300
fax linka 00420 / 385 311 049
email : office@schauermc.cz , www.schauermc.cz
IČO: 87657490, DIČ: CZ682851588

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nabídka je obsazovaná pro společnost Schauer Management consulting, která je vedoucí v osobním rekrutování a ustanovení v horním Rokousku a v bavorském hraničním prostoru k Rakousku. (Manufactory of aircraft components)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenství v personální oblasti.

Adresa společnosti

Schauer Management Consulting, Rainer Schauer
Husova 1831/16
37001 České Budějovice
ID: 2706736   Datum zveřejnění: 29.8.2016