CNC operátor stroje (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Ried im Innkreis, Rakousko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Dobré platové podmínky (přesčasy a příplatky)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pozice:
• frézování výrobních dílů a komponent na centrech řízených CNC pro obrábění rozměrných dílů (nastavení, Siemens Sinumerik 840D)
• příprava nástrojů na frézování, jejich přeměřování a seřizování
• kontrola kvality prostřednictvím přeměřování částí a vypracováním zkušebního protokolu
• Seřizování (upínání a začlenění) velkých a malých částí
• Samostatná příprava pořadí součástek, tj. plán výroby
• Spolupráce na procesu zdokonalování
• 3- směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Příjemné pracovní prostředí
• Mezinárodní tým
• Rakouská pracovní smlouva
• Platové ohodnocení na základě odpovídajících kvalifikací a zkušeností

Informace o náboru

Prosím o poslání životopisu v německém jazyce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Přední světová společnost ve výrobě komponentů leteckého průmyslu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spolehlivost, samostatnost, ochota práce v týmu, odolnost vůči zátěži, flexibilita.
Nutná znalost německého jazyka.
Řidičský průkaz + vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura na zprostředkování práce v Rakousku. Naše služby pro kandidáty jsou bezplatné. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem se přestěhovat do Rakouska. Pomůžeme Vám s přestěhováním a hledáním ubytování.
ID: 2728580  Datum zveřejnění: 29.5.2019  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dobré platové podmínky (přesčasy a příplatky)