Tesař/ Truhlář/ Dřevařský technik (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
18.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Ukončené odborné vzdělání v oboru tesař, truhlář nebo dřevařský technik
• Odborná praxe v absolvovaném oboru
• Vysoké povědomí o politice kvality a bezpečnosti
Popis pozice:
• Seřizování, vybavování a obsluha výrobních zařízení
• Přizpůsobování konstrukčních prvků
• Ovládání počítačově řízeného řezacího stroje

Osobní požadavky na uchazeče:
spolehlivost, samostatnost, ochota práce v týmu, odolnost vůči zátěži, flexibilita

Místo výkonu práce:
Okres Ried im Innkreis

V případě zájmu o tuto atraktivní pozici v renomované firmě nám na níže uvedený email zašlete své dokumenty včetně Vašich představ o platovém ohodnocení a strukturovaného životopisu

Těšíme se na Vaši žádost!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba letadel komponenta (AIRBUS A319, A320, A350, A380, Boeing 737 747, 777, 787 Dreamliner,...)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Poradenství v personální oblasti.

Adresa společnosti

Schauer Management Consulting, Rainer Schauer
Husova 1831/16
37001 České Budějovice

Kontakt

Poslat společnosti životopisDoporučit nabídku známému
ID: 2728583   Datum zveřejnění: 18.9.2016