Elektrikář/Elektromontér-Vídeň(m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Rakousko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
22.11.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ACE consulting s.r.o. je vedoucím poskytovatelem v náboru zaměstnanců v Rakousku a bavorském pohraničí. Díky dlouholetým zkušenostem a silné orientaci na zákazníka stanovujeme vysoké standardy při výběru uchazečů a okamžitém zaměstnání u technicky zaměřených firem.
K posílení týmu našeho zákazníka hledáme elektrikář (m/ž).
Naším zákazníkem je přední průmyslový podnik v Wien se zaměřením na strojírenství, jenž vytváří své vlastní normy a disponuje mezinárodním polem působnosti.

Vaše funkce:
Elektroinstalační práce (vysoké a nízké napětí), průmyslová
Stavební zařízení, osvětlení, vytváření sítí a zabezpečovací technika
Servis a údržba
Zkoušení elektrických systémů

Váš profil:
Ideální kandidát/ka má absolvované odborné vzdělání v řemeslném oboru (např. elektrikář), zkušenost ve výrobě je výhodou
Samostatná a přesná práce, orientace na kvalitu
Dobrá znalost němčiny

Místo výkonu práce:
Vídeň-Wien

Pracovní doba:
Plný úvazek
zaplacené pokoje

Platové ohodnocení:

Pro výše uvedenou pozici je na základě povinných zákonných ustanovení zveřejněna minimální mzda ve výši 33.844,17 Euro brutto ročně. Tato suma je však díky našim speciálním možnostem přivýdělku pouze orientační a bude s uchazečem dohodnuta osobně.

Tato pozice je z důvodu rovnoprávnosti nabízena mužům i ženám!
Těšíme se na Vaši žádost!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Stavební prumysl

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Spavebnictví a reality

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti