Office Asistent/ka (m/ž)

ACE consulting GmbH

Místo práce
Okres České Budějovice
plný úvazek
Termín nástupu
28.12.2016
Mzdové podmínky (brutto)
nach Vereinbarung

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost:
ACE Consulting GmbH je předním poskytovatelem služeb v náboru v horním Rakousku a v bavorském pohraničí Rakouska. Prostřednictvím našich dlouholetých zkušeností a silnou orientaci na zákazníka , jsme si stanovili standardy v oblasti integrace a trvalého zaměstnání u technických a výrobních podniků. Za účelem posílení tímu hledáme Office Asistent/ka (M/Ž).

Náplň práce:
• vypracování dokumentace a pracovních nabídek
• zavádění moderních a inovativních náborovích strategií (sociální média, atd.)
• spracovaní dokumentace kandidátů, stejně jako průběžné budování a udržování dokumentace
• vyhodnocování dokumentace, výsledků rozhovorů a tvorba kandidátskych profilů

Místo plnění :
České Budějovice, Česká republika

Pracovní doba:
plný/poloviční úvazek

Odměna :
Plat dohodou na základě odpovídajícich kvalifikací a zkušeností.

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuhle atraktivní prácu v renomované firmě, můžete nám e-mailom poslat Váš životopis, žádost a platové očekávaní.

Těšíme se na Vaši žádost!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba letadel komponenta (AIRBUS A319, A320, A350, A380, Boeing 737 747, 777, 787 Dreamliner,...)

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
• dokončené obchodní nebo technické vzdelání
• empatie pro moderní personalistiku
• žádoucí zkušenosti v HR a v náboru
• nemecký jazyk slovem i písmem
• dobřé počítačové dovednosti
• iniciativa a komunikační dovednosti
• týmová práce a flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme personální agentura na zprostředkování práce v Rakousku. Naše služby pro kandidáty jsou bezplatné. Hledáme uchazeče, kteří mají zájem se přestěhovat do Rakouska. Pomůžeme Vám s přestěhováním a hledáním ubytování.
ID: 2866820  Datum zveřejnění: 28.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: nach Vereinbarung