Všeobecná zdravotní sestra v domácí zdravotní péči

ACME Domácí péče s.r.o.

ACME Domácí péče s.r.o., Železničářská 908/24, Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
od 22 000,00 - 44 000,00

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme zajímavou práci v rodinné , stabilní firmě , která se zabývá ošetřovatelskou péčí na základě ordinace lékaře v domácnostech klientů. Vyžaduje platnou registraci ,samostatnost , odbornost a chuť učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme dobré platové ohodnocení ( od 22 000,00 - 44 000,00 na hlav.pracovní poměr) , osobní ohodnocení , příplatky na dovolenou , příspěvek na dopravu do práce ( pro mimo ústecké ) , podpora profesního vzdělávání , telefon s neomezeným tarifem , tablet ...atd. Nabízíme hlavní pracovní poměr , zkrácený pracovní úvazek či brigádu.

Informace o náboru

Kontaktujte nás na emailové adrese : info @acmepece.cz , tel. 777 111 206 , web: www.acmepece.cz

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ACME Domácí péče s.r.o. vznikla v roce 1999 , její hlavní činností je ošetřovatelská péče .
ID: 2921737  Datum zveřejnění: 5.2.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: od 22 000,00 - 44 000,00