Asistent projektového manažera

ACP Traductera, a.s. (MPSV)

Na Piketě 173, 1 2 Jindřichův Hradec, Okres Jindřichův Hradec
plný úvazek
Termín nástupu
2017-04-01
Mzdové podmínky (brutto)
11000 - 16000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Obchodní referenti (33392)

Pracoviště a kontakty

Firma:ACP Traductera, a.s., IČ 27198286
Pracoviště:Na Piketě 173, Jindřichův Hradec III, 377 01 Jindřichův Hradec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní poměr:od 2017-04-01
Mzdové rozpětí:od 11000 do 16000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízené výhody:Jiné výhody, Bonusy ke mzdě, věrnostní odměny, příspěvek na penzijní připojištění
Jízdní výhody, Příspěvek na dopravu pro zaměstnance z větší vzdálenosti

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Místo pracoviště:Jindřichův Hradec
Nástup:ihned
Úvazek:plný pracovní úvazek
Pracovní náplň:
Asistence projektovým manažerům při zpracování zakázek
Osobní zadávání soudně ověřených překladů dodavatelům společnosti
Zabezpečování ověření dokumentů u notáře
Evidence zakázek v informačním systému společnosti
Kontrola kompletnosti zakázek přijatých od dodavatelů
Kontrola kompletnosti vystavených objednávek/faktur
Další administrativní práce spojené se zabezpečováním zakázek
Požadované znalosti a dovednosti:
Komunikativní znalost anglického jazyka
Výborná uživatelská znalost PC (MS Office, Internet)
Komunikativní schopnosti
Aktivní přístup k dalšímu vzdělávání (produktové školení, CAT nástroje atp.)
Aktivní a iniciativní přístup k práci
Nabízíme:
Příspěvek na dopravu pro zaměstnance z větší vzdálenosti
Motivační ohodnocení
Bonusy ke mzdě
Příspěvek na penzijní připojištění
Příspěvek na kulturu, sport a relaxaci
Věrnostní odměny
Příspěvek na jazykové a další vzdělávání
Pokud máte zájem o nabízenou pozici a splňujete výše uvedené podmínky, zašlete nám prosím do 17. 03. 2017 svůj životopis v ČJ a AJ a motivační dopis na e-mailovou adresu
[email protected]
Do předmětu zprávy uveďte „ASSISTANT PROJECT MANAGER“. K e-mailu připojte také svůj souhlas se zpracováním osobních údajů.

Poslední změna:2017-03-13, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Jindřichův Hradec

číslo volného místa: 12319240755

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC, Výborná uživatelská znalost PC (MS Office, Internet)
Jazykové znalosti:Angličtina - Aktivní, Komunikativní znalost anglického jazyka