Nabídky práce: ACS Czech Republic s.r.o.

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem. Spolupracujeme se soukromými i státními organizacemi po celém světě a pomáháme různým společnostem poskytovat jejich zákazníkům tu nejlepší možnou zákaznickou péči. CONDUENT působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.

Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy a řízení dopravy. Naši společnost můžete najít v žebříčku 500 dle magazínu FORTUNE a v žebříčku FORTUNE 100 najdete 76 našich klientů. Čtyři z pěti globálních výrobců telefonů spoléhají na naše služby, pět z deseti bank využívá naše služby ve zpracování transakcí a ve všech státech Spojených států spoléhají na naše řešení.

Technologie, procesy, zkušenosti a vědomosti, které nabízíme, jsou výsledkem našeho 30-ti letého působení v různých oblastech poskytování podpůrných služeb úspěšným společnostem. Zjednodušujeme společnostem a vládním organizacím kontakt s jejich zákazníky, administrativu, finance, IT, logistiku, personalistiku a mnohem víc. Tím umožňujeme našim klientům soustředit se na svou společnost a inovace. Paleta produktů, které CONDUENT nabízí je skutečně široká.
Více se o CONDUENTU můžete dozvědět na našich webových stránkách www.conduent.com.

Aktuální nabídky práce

1 - 17 z 17

Chcete zvýšit svou šanci najít práci?

Vytvořte si životopis