Specialista zákaznického servisu – silný mezinárodní operátor

Conduent Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.03.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Budete u nás:
• Přijímat příchozí hovory a vyřizovat požadavky zákazníků odchozím hovorem, pokud nebude při příchozím možné vyhovět na první pokus
• Hledat příležitosti pro zlepšení věrnosti zákazníků v hovorech, a to za velmi zajímavé odměny
Pracujeme v nepřetržitém směnném provozu, proto je standardní pracovní doba 7,5 hodin (navíc i přesčasová práce s příplatkem).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
• Smlouvu na dobu určitou
• Řádný zaměstnanecký trénink
• Zaměstnanecké benefity (tarify, stravenky), soutěže, nápojový automat s kávou a čokoládou zdarma
• Příležitosti k dalšímu rozvoji i karierní růst (6 ze 7 našich Team Leaderů začínalo na pozici operátora Xeroxu)
• Relaxační zónu s XBoxem
• Zajímavou práci v příjemném prostředí a v kolektivu pohodových lidí přímo v centru Ústí nad Labem
- Provize z prodeje
- Sleva na firemní výrobky/služby
- Stravenky/příspěvek na stravování
- Firemní akce

Informace o náboru

Pro více informací nás můžete kontaktovat na tel. čísle 773781780, popřípadě navštívit naše stránky "pracuj v xeroxu" na facebooku

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• Dobré komunikační dovednosti a také odolnost vůči stresu
• Schopnost učit se, přijímat nové informace
• Flexibilitu (jsme nepřetržitý provoz)
• Základní znalosti práce s počítačem (Outlook, Excel)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.