Telefonní operátor se slovenštinou (příchozí línka)

Conduent Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha 8, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
Únor 2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Technická podpora a zákaznický servis pro významného světového automobilového výrobce
• Diagnostika problému a návrh rychlého řešení
• Dodržování požadované kvality hovorů
• Samostatné řešení standardních i nestandardních situací v rámci interních pravidel a procesních postupů
• Samostatná práce ve firemních aplikacích
• Spolupráce s ostatními členy týmu a ostatními procesy v rámci oddělení

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Zázemí silné a stabilní společnosti
• Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
• Vstupní školení zaměřené na procesy, produkty, komunikaci a následně průběžná odborná školení
• Příležitost profesního i osobního růstu
• Moderní pracoviště v Praze (Futurama Business Park, st.m. Invalidovna)
• Bonusy a benefity (stravenky, občerstvení na pracovišti)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

Zákaznický servis

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Slovenský jazyk - rodilý mluvčí
• Ochotu učit se a komunikovat
• Otevřené jednání, schopnost týmové spolupráce
• Pečlivost, samostatnost a zodpovědný přístup
• Uživatelskou znalost PC
• Zkušenost s prací v call centru (zákaznické lince) je výhodou
• Nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2434226  Datum zveřejnění: 12.2.2016