Specialista zákaznického centra s maďarštinou a slovenštinou

Conduent Czech Republic s.r.o.

Karolinská 661/4, 186 00 Praha - Karlín, Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mluvíte plynule maďarsky a slovensky? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti a mít zajištěný stálý plat? Baví Vás komunikace se zákazníkem a rádi byste se realizovali v oblasti zákaznické péče? Ano? Skvělé! Pokračujte dál ve čtení.

Co obnáší práce u nás? Jak vypadá náš pracovní den?

• Pracujeme od pondělí do pátku ve směnném provozu. Vaše směny můžou být od 8:00, 9:30 nebo 11:30 a každá trvá 8 hodin. Takže se nemusíte bát práce v noci, nebo o víkendu.
• V našem call centru zpracovává operátor denně cca 10 – 15 hovorů, více než na kvantita je pro nás důležitá kvalita vyřízení každého požadavku.
• Mnoho zákazníků nepotřebuje řešit požadavky telefonicky, komunikují s námi i prostřednictvím emailu nebo chatu.
• Tím, že se jedná o automobilový průmysl, všechna školení nejsou pouze teoretická. Nové modely aut i všechny technologie uvnitř vozu si můžete při školení reálně vyzkoušet a osahat.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?
• Prostředí: jste unavení z představy open space pro 150 zaměstnanců? Toho se u nás nemusíte bát, celkem je nás v našem projektu max. 20 přátelských kolegů, kteří jsou vždy ochotni poradit a pomoci.
• Stravenky.
• Multisportkartu: záleží nám na vašem odpočinku a náladě, proto podporujeme váš fyzický relax.
• Neomezené volání a datové tarify za velmi výhodné ceny
• Bonus za doporučení kolegy: doporučením můžete ještě zlepšit atmosféru ve firmě a přilepšit si ke mzdě. Dáváme bonus za doporučení, doporučovat můžete do našeho projektu i do dalších projektů Xerox.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) nebo Český jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
• V první řadě komunikativního člověka, kterého bude bavit každodenní telefonický kontakt se zákazníkem.
• Fanouška/fanynku automobilového průmyslu, protože o autech a jejich příslušenstvích budete mluvit každý den a pravidelně se budete školit na novinky v oboru.
• Hovory budete odbavovat v maďarštině a ve slovenštině, proto je nezbytné, abyste oba jazyky plynule ovládal/a, a to v mluvené i v psané podobě.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2723772  Datum zveřejnění: 13.9.2016