HR Recruiter

ACS Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Špitálské náměstí 3517/1a, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
30.09.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě hledat a prosazovat nová řešení na trhu práce?
Nenecháš se jen tak odbýt a pokračuješ i přes případný neúspěch?
Láká tě být první s kým uchazeč jedná, a tím i budovat značku naší společnosti?

Potom je to jednoduché. Rozšiřujeme tým a hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici HR Recruitera. Xerox v současné době provozuje i call centrum v Ústí nad Labem, které obsluhuje výhradně klienty společnosti Vodafone.

Co tě u nás čeká?

- zodpovědnost za celkový proces náboru nových zaměstnanců (převážně operátoři v call centru)
- tvorba inzerce, hledání nových a neotřelých možností náboru
- intenzivní práce se sociálními sítěmi
- přímé oslovování vybraných kandidátů (telefon, email)
- plánování, realizace a vedení přijímacích pohovorů
- pravidelný reporting manažerům
- spolupráce se školami, účast na pracovních veletrzích

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prostor pro uplatnění vlastních nápadů a jejich realizace
- atraktivní příjem tvořený kombinací fixní odměny a bonusů
- příjemné pracovní prostředí v centru města
- dlouhodobu spolupráci
- nástup možný ihned
- flexibilní pracovní dobu
- balíček zaměstnaneckých benefitů (moderní pracoviště, sleva na firemní služby, jazykové vzdělávání,...)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme

- někoho s chutí vytvořit si koncepci náboru a realizovat svoji představu
- osobu s přehledem o současných trendech v oblasti náboru
- osobu s kreativním a proaktivním myšlením
- zákaznickou orientace, schopnost navazování a udržování vztahů
- předchozí zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky
- znalost AJ na úrovni B2
- MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

For more than a half a century, Xerox has been a leader in document technology and services. We continue to build on this heritage of innovation. We now are the world’s leading enterprise for business process and document management, offering global services from claims reimbursement and automated toll transaction to customer care centers and HR benefits management. The new Xerox is dedicated to innovation, service and giving our customers the freedom to focus on what matters most: your real business.

Sokolovská 668/136d
186 00 Praha 8
ID: 2730718   Datum zveřejnění: 20.9.2016