Vánoce plné dárků? u nás si na ně vyděláte: 14-25.000Kč - péče o zákazníky

Conduent Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
21.11.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14 000 - 24 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,
rozšiřujeme náš tým telefonních specialistů zákaznické linky Vodafone o nové posily. Neboj se a přidej se k nám. Vše tě rádi naučíme. Tak neváhej a pojď k nám :) .

Pracuju na zákaznické lince Vodafonu. A co vlastně dělám?
• Když jsem nastoupila, školila jsem se 5 týdnů a naučila jsem se, jak komunikovat se zákazníky, jaké produkty Vodafone nabízí a jak pracovat s naším systémem, kam zadáváme informace o zákaznících.
• A teď už sedím v moderním zákaznickém centru, mám k dispozici telefon a počítač a povídám si se zákazníky Vodafonu.
• Co se zákazníky řeším? Je toho spousta, tak např.: faktury, tarify, nastavení služeb.
• Pracuju na směny a někdy i o víkendu, ale nevadí mi to. Plán směn znám 14 dní předem a můžu si ho dokonce sám tvořit.
• V práci máme super atmosféru, našel jsem si tady nové známé a do práce chodím s chutí.
• Jsem spokojená i s výplatou, průměrně si vydělám okolo 17-19.000 Kč čistého.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čím si mě zaměstnavatel rozmazluje?
• Náš mzdový systém je nastaven na fixní částku a variabilní částku. Proto se naše mzda pohybuje od 14.000Kč do 25.000Kč hrubého.
• Každý měsíc dostávám stravenky v hodnotě 70Kč.
• Mám super výhodný tarif s pořádnou porcí dat na měsíc zdarma a moje rodina a přátelé také.
• Za to, že chodím do práce, ještě dostávám Flexipassy v hodnotě 2.000Kč.
• Denně vypiju tolik kávy, čokolády a čaje, kolik chci, protože to mám zadarmo.
• Můžu chodit sportovat s Multisport kartou, kterou jsem dostal.
• Týmař nás neustále motivuje soutěžemi o zajímavé dárky.
• A také nás rozmazlují různými akcemi a večírky, které pro nás dělají, naposledy to byla Halloween párty :) .
• Můžu si půjčovat mobily a zkoušet jak se ovládají.
• Mám možnost projít si výběrovým řízením na trenéra, senior specialistu, nebo teamleadera.
• Když doporučím kamaráda nebo kamarádku, kteří si hledají práci a oni výběrkem projdou úspěšně, tak já i on/ona dostaneme 10.000Kč.

Informace o náboru

Líbí se ti moje práce?
Pošli kolegyni Martině Máchové životopis a ona si tě pozve na pohovor:

[email protected]

Musíš, ale spěchat, protože nástup je 21. 11. 2016

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Umíš anglicky? A chceš anglinu využívat v práci?
Skvělé. U nás můžeš odbavovat hovory i v angličtině. Navíc za to dostaneš odměnu k výplatě a budeš mít od nás hrazené kurzy angličtiny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2806456  Datum zveřejnění: 10.11.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14 000 - 24 000 Kč/měs.