Vánoce plné dárků? u nás si na ně vyděláte: 14-25.000Kč - péče o zákazníky

ACS Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
21.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
14 000 - 24 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,
rozšiřujeme náš tým telefonních specialistů zákaznické linky Vodafone o nové posily. Neboj se a přidej se k nám. Vše tě rádi naučíme. Tak neváhej a pojď k nám :) .

Pracuju na zákaznické lince Vodafonu. A co vlastně dělám?
• Když jsem nastoupila, školila jsem se 5 týdnů a naučila jsem se, jak komunikovat se zákazníky, jaké produkty Vodafone nabízí a jak pracovat s naším systémem, kam zadáváme informace o zákaznících.
• A teď už sedím v moderním zákaznickém centru, mám k dispozici telefon a počítač a povídám si se zákazníky Vodafonu.
• Co se zákazníky řeším? Je toho spousta, tak např.: faktury, tarify, nastavení služeb.
• Pracuju na směny a někdy i o víkendu, ale nevadí mi to. Plán směn znám 14 dní předem a můžu si ho dokonce sám tvořit.
• V práci máme super atmosféru, našel jsem si tady nové známé a do práce chodím s chutí.
• Jsem spokojená i s výplatou, průměrně si vydělám okolo 17-19.000 Kč čistého.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Čím si mě zaměstnavatel rozmazluje?
• Náš mzdový systém je nastaven na fixní částku a variabilní částku. Proto se naše mzda pohybuje od 14.000Kč do 25.000Kč hrubého.
• Každý měsíc dostávám stravenky v hodnotě 70Kč.
• Mám super výhodný tarif s pořádnou porcí dat na měsíc zdarma a moje rodina a přátelé také.
• Za to, že chodím do práce, ještě dostávám Flexipassy v hodnotě 2.000Kč.
• Denně vypiju tolik kávy, čokolády a čaje, kolik chci, protože to mám zadarmo.
• Můžu chodit sportovat s Multisport kartou, kterou jsem dostal.
• Týmař nás neustále motivuje soutěžemi o zajímavé dárky.
• A také nás rozmazlují různými akcemi a večírky, které pro nás dělají, naposledy to byla Halloween párty :) .
• Můžu si půjčovat mobily a zkoušet jak se ovládají.
• Mám možnost projít si výběrovým řízením na trenéra, senior specialistu, nebo teamleadera.
• Když doporučím kamaráda nebo kamarádku, kteří si hledají práci a oni výběrkem projdou úspěšně, tak já i on/ona dostaneme 10.000Kč.

Informace o náboru

Líbí se ti moje práce?
Pošli kolegyni Martině Máchové životopis a ona si tě pozve na pohovor:

martina.machova@xerox.com

Musíš, ale spěchat, protože nástup je 21. 11. 2016

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Umíš anglicky? A chceš anglinu využívat v práci?
Skvělé. U nás můžeš odbavovat hovory i v angličtině. Navíc za to dostaneš odměnu k výplatě a budeš mít od nás hrazené kurzy angličtiny.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

For more than a half a century, Xerox has been a leader in document technology and services. We continue to build on this heritage of innovation. We now are the world’s leading enterprise for business process and document management, offering global services from claims reimbursement and automated toll transaction to customer care centers and HR benefits management. The new Xerox is dedicated to innovation, service and giving our customers the freedom to focus on what matters most: your real business.

Sokolovská 668/136d
186 00 Praha 8

Kontakt

Poslat společnosti životopis
ID: 2806456   Datum zveřejnění: 10.11.2016