Vydělej si u nás až 25 000kč a užij si bohatého ježíška (Telefonní operátor)

ACS Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
21.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
14 000 - 25 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,
do Vánoc chceme rozšířit náš tým telefonních specialistů zákaznické linky Vodafone, tak neváhej a přidej se k nám. Vše tě rádi naučíme - budeme mít na to 5 týdnů čas, ale koučovat a rozvíjet tě budeme i po zaškolení.

U Vodafonu už nějaký ten pátek pracuju. A co vlastně dělám?
• Pracuju v moderním open spacu v centru Ústí n/Labem.
• Zvedám příchozí telefony a odpovídám zákazníkům Vodafonu na jejich dotazy ohledně tarifů, vyúčtování, nastavených služeb, mobilních telefonů atd.
• Do práce chodím 5 dní v týdnu. Pracuju na směny, střídají se nám ranní a odpolední a jednou měsíčně na mě vyjde i noční směna. Ta je ale nejvíc v pohodě. Jsme tu pro zákazníky i o víkendech a svátcích, ale víkend mi vychází je jednou měsíčně.
Směny si můžu plánovat, tak jak mi vyhovuje a znám je vždy 14 dní předem.
• Kolik si tu vydělám? Průměrně je to 17-19.000 Kč čistého za měsíc.

Zaměstnanecké výhody, benefity

K výplatě si navíc odnesu i tyhle benefity:
• já a moje rodina jsme dostali super tarif od Vodafonu s neomezeným voláním, smskama a pořádnou porcí volných dat
• za každý odpracovaný den mám stravenky v hodnotě 70Kč
• jako odměnu za docházku dostávám jednou za 3 měsíce Flexipassy v hodnotě 2.000Kč
• mám i MultiSport kartu, se kterou mám vstup třeba do bazénu nebo fitka zdarma
• v kuchyňce je automat na kafe, cappuccino a čokoládu, vypít toho můžu, kolik chci, je to zdarma
• máme půjčovnu mobilů, takže každou chvilku zkouším jiný typ
• je tu taky možnost vypracovat se a profesně se posunout
• neustále soutěžíme o hodnotné ceny a také se často potkáváme na různých společných akcích
• když doporučím kamaráda nebo kamarádku, kteří si hledají práci a oni výběrkem projdou úspěšně, tak já i on/ona dostaneme 10.000Kč.
Jestli chceš využívat angličtinu při práci, máš možnost.
Odbavujeme i anglicky hovořící zákazníky. Ti z nás, kdo angličtinu používáme, máme odměny k výplatě a ještě nám firma hradí kurzy angličtiny u nás ve firmě. Takže nikam nemusím docházet :) .

Informace o náboru

Chceš se k nám přidat?
Super, ozvi se nám. Jsme na e-mailu: iveta.kozarova@xerox.com, nebo nám zavolej na číslo: 420 731 460 031, 420 774 150 292

Těšíme se na tebe

Martina a Ivet z personálního :)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Počítačové znalosti - uživatel

Microsoft Word - expert

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem. Spolupracujeme se soukromými i státními organizacemi po celém světě a pomáháme různým společnostem poskytovat jejich zákazníkům tu nejlepší možnou zákaznickou péči. CONDUENT působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy a řízení dopravy. Naši společnost můžete najít v žebříčku 500 dle magazínu FORTUNE a v žebříčku FORTUNE 100 najdete 76 našich klientů. Čtyři z pěti globálních výrobců telefonů spoléhají na naše služby, pět z deseti bank využívá naše služby ve zpracování transakcí a ve všech státech Spojených států spoléhají na naše řešení.
Technologie, procesy, zkušenosti a vědomosti, které nabízíme, jsou výsledkem našeho 30-ti letého působení v různých oblastech poskytování podpůrných služeb úspěšným společnostem. Zjednodušujeme společnostem a vládním organizacím kontakt s jejich zákazníky, administrativu, finance, IT, logistiku, personalistiku a mnohem víc. Tím umožňujeme našim klientům soustředit se na svou společnost a inovace. Paleta produktů, které CONDUENT nabízí je skutečně široká.
Více se o CONDUENTU můžete dozvědět na našich webových stránkách www.conduent.com.

Špitálské náměstí 3517/19
40001 Ústí nad Labem
ID: 2814658   Datum zveřejnění: 16.11.2016