Poradcem pro maďarský trh ještě před Vánoci 21 - 27.000Kč

ACS Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Karolinská 661/4, 186 00 Praha - Karlín, Hlavní město Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
28.11.2016
Nabízený plat (hrubého)
21.000 - 27.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- na začátku se toho spoustu naučíte během 3.týdenního školení
- poté komunikujete s klienty prostřednictvím telefonu, chatu nebo emailu
- zjišťujete těmto klientům potřebné informace o modelech automobilových vozů
- efektivně plníte jejich dotazy včetně zajištění doplňkového servisu, a to s maximálním nasazením
- pracujete v prostředí s dalšími kolegy, a to od pondělí do pátku ve směnném provozu
- máte možnost plánování směn, a můžete začínat ráno od 8:00 nebo i od 11:30 h
- doba směny je 8 hodin

Zaměstnanecké výhody, benefity

- získáte fixní mzdu 21.000 a k tomu až 30% bonus
- budete pracovat se skvělým týmem kolegů, který Vám ochotně poradí a pomůže
- můžete se zde seberealizovat a spolupracovat s námi i na dalších budoucích projektech
- získáte u nás smlouvu na HPP a práci u renomované mezinárodní firmy
- placené školení
- stravenky
- při doporučení Vašeho známého nebo rodinného příslušníka na Vás čeká také velmi zajímavá finanční odměna
- pro aktivní odpočinek pro Vás máme i multisportkartu
- neomezený datový tarif za skvělou cenu
- odměny nabízíme i ve formě flexi passů
- a pro dostatek sil a energie Vám zajistíme nápoje na pracovišti zdarma (káva, latte, mocca)

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka a toužíte se přihlásit do výběrového řízení? Pošlete nám svůj životopis a my Vás rádi uvidíme!

Datum nástupu je už 21.11.2016.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a
Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- člověka, kterého zajímá automobilový průmysl a rád získává nové znalosti v této oblasti
- značně jazykově zdatného, jak v maďarštině, tak i ve slovenštině včetně písemné formy
- flexibilního s proklientským cítěním, kterého baví komunikovat s lidmi a má příjemné vystupování
- a dokáže během hovoru se zákazníkem současně pracovat s PC v systému

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

For more than a half a century, Xerox has been a leader in document technology and services. We continue to build on this heritage of innovation. We now are the world’s leading enterprise for business process and document management, offering global services from claims reimbursement and automated toll transaction to customer care centers and HR benefits management. The new Xerox is dedicated to innovation, service and giving our customers the freedom to focus on what matters most: your real business.

Špitálské náměstí 3517/19
40001 Ústí nad Labem

Kontakt

Kontaktní osoba: Iveta Kozárová
Tel.: +420608255121
E-mail: poslat životopis
Poslat společnosti životopis