Odborníkem na péči o klienty už od ledna 14-25.000Kč/měs.

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/19, 400 01 Ústí nad Labem, Okres Ústí nad Labem
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
16.01.2017
Mzdové podmínky (brutto)
14 000 - 25 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Ahoj,

chceš se připojit do týmu odborníku a mít od nového roku práci a jistotu pravidelného měsíčního příjmu?

Tak Vítej!

Přidej se k nám a začni pomáhat zákazníkům společnosti Vodafone s jejich dotazy.

Na samotném začátku se můžeš těšit na odměna za nástup, která činí 10 000 Kč!

Náplní práce odborníka je:

- přijímání hovorů zákazníků Vodafone, kteří k nám volají např. ohledně vyúčtování, tarifů, mobilních telefonů a dalších služeb.
- pomáhat jim řešit jejich dotazy, najít řešení a nabídnout jim péči i v oblasti služeb, kterou předává na starost kolegům z prodejního segmentu
- pracuješ v samotném centru Ústí n./L.
pracovat budeš v týmu, který je tu pro tebe a největší oporou ti bude tvůj Teamleader
- i volný čas trávíme občas společně, a to na nejrůznějších akcích
- fungujeme 24/7 a jsme tu pro klienty i o víkendech, svátcích a nočních hodinách
- plánuje si směny 14 dní předem

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ke mzdě nabízíme i mnoho benefitů:
- specialisté dosahují v průměru měsíční čisté mzdy od 15-17.000 Kč
- dostaneš skvělý tarif od Vodafonu se kterým už neokusíš pocit nedostatku dat nebo volných minut, výhodné tarify může získat i celá tvoje rodina
- pracovní den = stravenka v hodnotě 70 Kč
- odměna za flexibilitu a vzornou docházku v hodnotě 2.000 Kč
- MultiSport kartu, ta ti umožní vstup do posilovny, koupaliště, atd. každý den zdarma
- Mocca, Latte nebo Cappucino na pracovišti zdarma, a to v neomezeném množství
- můžeš si vyzkoušet i nejnovější typy mobilů z naší půjčovny
- pokud v tobě dřímá potenciál nemine tě u nás ani kariérní rozvoj

V rámci týmu se můžeš těšit na soutěže, kterými si můžeš měsíční mzdu ještě vylepšit
pokud doporučíš svého kamaráda, který si shání práci, tak ti po jeho přijetí náleží 10.000 Kč

Ovládáš plynule anglický jazyk ? Tak jí u nás můžeš využít a my tě za to odměníme!
Někteří naši klienti jsou i anglicky hovořící a pokud budeš chtít rozšířit řady v tomto směru, můžeš se těšit i na další finanční odměnu ke mzdě. Máme zde i kurzy angličtiny pro ty, co na sobě chtějí pracovat a mají tyto ambice.

Pospěš si nástup je již 16.1.2017!
Odpověz na tento kontakt:
Iveta Kozárová
Email: [email protected]
Tel:+420 608 255 121

Těšíme se na tebe!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Empatický

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2868838  Datum zveřejnění: 30.12.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14 000 - 25 000 Kč/měs.