HR konzultant/personalista - pozice vhodná pro absolventy

Conduent Czech Republic s.r.o.

Sokolovská 668/136d, 186 00 Praha - Karlín, Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
19.03.2017

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

CO BUDE TVOU NÁPLNÍ PRÁCE?
- Příprava pracovně právních dokumentů.
- Kontrola pokladů ke zpracování smluv, prodloužení, ukončení a vytýkacích dopisů.
- Příprava a kontrola aktuálnosti norem a příruček.
- Kontrola a zajištění úplnosti podkladů ke zpracování mezd.
- Aplikace zákoníku práce.
- Reporting
- Zadávání zaměstnanců do systému.
- Příprava a kompletace zaměstnaneckých složek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO TOUTO POZICÍ ZÍSKÁŠ A NAUČÍŠ SE?
- Příležitost učit se novým věcem.
- Možnost participace na tvorbě a úpravě manuálů.
- Získat praxi a zkušenosti z oblasti HR.
- Možnost být součástí našeho HR oddělení.
- PROFESNÍ RŮST a možnost učit se od těch nejlepších v oboru.
- SKVĚLÝ START KARIÉRY, pokud jsi čerstvý absolvent/ka.
- PŘÍJEMNÉ MZDOVÉ OHODNOCENÍ A SKVĚLÝ KOLEKTIV.

Informace o náboru

ZAUJALA TĚ TATO POZICE?
Reaguj rychle, hledáme jen jednoho nejvhodnějšího kandidáta/kandidátku.

Svůj životopis zašli na email: [email protected]

Těšíme se na tebe!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) nebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatní znalosti

Personalistika - Základy
Mzdové účetnictví - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Silná zodpovědnost a cit pro detail – pracovně právní dokumenty nejsou jednoduchou záležitostí. Nechceme překlepy.
- Chladná hlava a vytrvalost – vyznat se v zákoníku práce dá zabrat a chce to klid.
- Základní znalost práce s MS Word, Excel.
- Nejednat na vlastní pěst, ale umět si informace ověřit.
- Komunikační dovednosti a bezchybnou gramatiku.
- Praxe v oboru nebo absolvování obdobného předmětu ve škole - VÝHODOU.
- ZÁKLADNÍ ZNALOST ZÁKONÍKU PRÁCE.
- Poznáš rozdíl mezi DPČ, DPP a HPP.
- Jsi stejně zapálený/á pro HR, jako my.
- NEBOJÍŠ SE DYNAMICKÉHO A FLEXIBILNÍHO PROSTŘEDÍ.
- Chceš pracovat v mezinárodní firmě, kde si procvičíš i svou ANGLIČTINU.
- ANGLIČTINA JE PODMÍNKKOU, písemná i mluvená forma.
- RUŠTINA JE VÝHODOU.
- NÁSTUP IHNED, NEJPOZDĚJI 1.4.2017.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 2961751  Datum zveřejnění: 6.3.2017