Hledáme parťáky pro zákaznický servis Vodafone /možnost i zkráceného úvazku / super výdělky

Conduent Czech Republic s.r.o.

Špitálské náměstí 3517/1, Ústí nad Labem, 400 01, Ústecký kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
14.08.2017
Mzdové podmínky (brutto)
16.500 - 40.000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co tě na pozici čeká?

- Budeš se starat o to, aby se naši zákazníci dozvěděli o našich produktech, novinkách a dalších službách
- Pomůžeš zákazníkům najít to nejlepší řešení „šité na míru”
- Soustředit se na rozšíření služeb zákazníka
- Pracovat s PC a našimi systémy
- Spolupracovat s Team leaderem, senior operátorem a tvým týmem
- Vše Tě na začátku naučíme a podpoříme :-)

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti bude odměnou?

- Fixní mzda 16.500Kč
- Bonus pro nováčky 3.000 Kč po dobu 3 měsíců
- Zajímavé bonusy, které si sami ovlivníte (výdělky až 35.000 Kč)
- Školení, kde Vás vše naučíme
- Pracovní doba PO – PÁ 9 – 18, možnost i zkráceného úvazku
- Zaměstnanecký tarif Red LTE Premium (neomezené volání, SMS a 14 GB dat na surfování po netu) za velmi příjemnou cenu
- SMARTPHONE
- Balíček zvýhodněných tarifů pro tvé blízké
- Stravenky v hodnotě 70 Kč, tedy měsíčně 1.600 Kč (880 Kč hrazeno námi)
- Flexi passy v hodnotě 2.000 Kč (odměna za nadstandardní pracovní nasazení a splněnou docházku)
- 500 Kč bonus za odbavování hovorů v cizím jazyce (angličtina a ruština)
- Multisport kartu na každodenní vstup zdarma do posilovny, sportovních zařízení a koupališť
- Odměnu za doporučení nového kolegy 10.000Kč
- Podporu kariérního růstu (Senior operátor, Team leader, Sales operátor)
- Rozvojový program CONDUENT ACADEMY
- HOME OFFICE, tedy práci z domova po zapracování
- Přátelskou atmosféru a tým super kolegů
- Výhry v kafeterii (bodový systém, kdy získáváte odměny od snídaně s manažery po parkovací místo anebo den volna navíc)

Informace o náboru

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem a působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.

Hledáme pro naše kontaktní, partnerské centrum společnosti Vodafone Czech Republic, a.s. v Ústí nad Labem nové kolegy na pozici Specialisty zákaznického servisu.

Tato pozice je vhodná pro každého, kdo rád komunikuje s lidmi, má dobrou vyřídilku, baví ho prodej a chce si svůj příjem ovlivnit svým výkonem.

Více se o CONDUENTU můžete dozvědět na našich webových stránkách

http://www.conduentcallcenters.com/prace-v-ceske-republice/ nebo facebooku

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Do týmu hledáme parťáka s:

- Přátelským a příjemným vystupováním
- S obchodním duchem a tahem na branku
- Pozitivním a energickým přístupem k práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

CONDUENT se řadí mezi největší mezinárodní společnosti na trhu v oblasti outsourcingu podpůrných aktivit firem.
Společnost působí ve 43 zemích, s celkovým počtem 93 000 zaměstnanců.
Poskytujeme servis v oblasti řízení finančních transakcí, zákaznické péče, zdravotnictví, státní správy i řízení dopravy.
ID: 3143216  Datum zveřejnění: 27.7.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16.500 - 40.000