Lekárnik - Farmaceut

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
Dohodou, čo najskôr.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa skúseností - základná mzda + prémie až 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Lekárnik je odborným poradcom lekárov, pacientov a ostatných zákazníkov v oblasti liečiv a vybraných zdravotníckych potrieb. Do jeho pracovnej náplne patrí najmä:
▪ výdaj liečiv na lekársky predpis, ich zaisťovanie a dispenzáciu podľa pravidiel správnej lekárnickej praxe.
▪ kontrola liečiv, skladovania, expirácie a receptúr,
▪ výkon všetkých odborných činností lekárnika

▪ Profesný rozvoj a kariérny rast
▪ Kvalitné a bezplatné vzdelávanie
▪ Možnosť zapájať sa do interných odborných projektov
▪ Motivujúci systém odmeňovania (základná mzda + prémie až do výšky 30%)
▪ Moderné pracovné prostředie

▪ Pozícia je zaujímavá pre lekárnika - farmaceuta, ktorý chce zmeniť prostredie a vyhovuje mu práca v Českej republike

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je rozrastajúca sa úspešná česká sieť lekární s moderným modelom práce, prístupom k zamestnancom aj klientom a atraktívnymi radom vlastných produktov privátnej značky Dr.Max.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

▪ VŠ vzdelanie v odbore - Farmácia
▪ Záujem o pacienta jeho zdravie
▪ Schopnosť poskytovať kvalitné odborné poradenstvo
▪ Záujem priebežne si zvyšovať kvalifikáciu a zúčastňovať sa kontinuálneho vzdelávania
▪ Ochota učiť sa novým veciam
▪ Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1944550  Datum zveřejnění: 16.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou podľa skúseností - základná mzda + prémie až 30%