Farmaceutický laborant (asistent)

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Praha, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, Okres Strakonice
Termín nástupu
Dohodou, čo najskôr.
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa skúseností - základná mzda + prémie až 20%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Farmaceutický Laborant (asistent) je je odborným pracovníkom lekárne v oblasti voľno predajných liečiv, potravinových doplnkov a vybraných zdravotníckych potrieb. Do jeho pracovnej náplne patrí najmä:
▪ odborný výdaj, prípravu a kontrolu voľno predajných liečiv, potravinových doplnkov a zdravotných pomôcok a poskytovanie dispenzárneho minima a objektívneho poradenstva zákazníkovi o užívaní a skladovaní liečiv
▪ obsluha určených technických zariadení slúžiacich ku kontrole a príprave liečiv
▪ výkon ostatných požadovaných činností slúžiacich k bezproblémovému chodu lekárne

▪ Profesný rozvoj a kariérny rast
▪ Kvalitné a bezplatné vzdelávanie
▪ Možnosť zapájať sa do interných odborných projektov
▪ Motivujúci systém odmeňovania (základná mzda + prémie až do výšky 20%)
▪ Moderné pracovné prostředie

▪ Pozícia je zaujímavá pre farmaceutického laboranta, ktorý chce zmeniť prostredie a vyhovuje mu práca v Českej republike

▪ Svoje materiály prosím posielajte v slovenskom.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Naším klientom je rozrastajúca sa úspešná česká sieť lekární s moderným modelom práce, prístupom k zamestnancom aj klientom a atraktívnymi radom vlastných produktov privátnej značky Dr.Max.

Požiadavky na zamestnanca

Vzdelanie v odbore

Farmaceutický laborant

▪ SŠ vzdelanie v odbore - Farmaceutický laborant
▪ Záujem o pacienta jeho zdravie
▪ Schopnosť poskytovať kvalitné odborné poradenstvo
▪ Záujem priebežne si zvyšovať kvalifikáciu a zúčastňovať sa kontinuálneho vzdelávania
▪ Ochota učiť sa novým veciam
▪ Dobré komunikačné a prezentačné zručnosti

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1944551  Datum zveřejnění: 3.12.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Dohodou podľa skúseností - základná mzda + prémie až 20%