Key Account Manager

ACTIVE Personnel Solutions, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou, čo možno najskôr.
Mzdové podmienky (brutto)
Slušný fix a motivujúca výkonová zložka platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

▪ Predaj špecializovaných marketingových služieb zákazníkom
▪ Rozvoj a udržiavanie vzťahov so zákazníkmi na všetkých úrovniach
▪ Realizácia biznis analýz zákazníka návrh optimálneho riešenia pre zvýšenie obratu zákazníka
▪ Aktívna práca v pokročilom softvérovom systéme na správu poskytovaných služieb a práce so zákazníkom
▪ Pravidelná kontrola plnenia služieb podľa dohodnutých podmienok
▪ Hľadanie nových obchodných príležitostí a ich následná realizácia
▪ Sledovanie trhu a získavanie spätnej väzby od zákazníkov

▪ Práca s exkluzívnym online marketingovým produktom
▪ Zázemie medzinárodnej úspešnej firmy
▪ Služobný automobil
▪ Menší tím aktívnych a kooperujúcich kolegov
▪ Adekvátne platové ohodnotenie a motivujúca štruktúra platu
▪ Veľmi dobrý pracovný komfort a moderné pracovné nástroje
▪ Možnosť vybudovať si dlhodobo úspešnú a stabilnú pozíciu

▪ Pozícia je vhodná pre dobrého accounta s veľmi dobrou znalosťou MS Excelu a driveom na úspech. .o)

▪ Životopisy prosím zasielajte v slovenskom a v anglickom jazyku.
▪ Odpovedať budeme všetkým uchádzačom.
▪ Stručné zdôvodnenie prípadného zamietnutia zasielame len kandidátom, ktorí sa zúčastnia osobných pohovorov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reklama a prieskum trhu

Naším klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť poskytujúca svojim klientom jedinečné špecializované onlineové marketingové služby pre zvyšovanie predaja ich produktov a služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

▪ Veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
▪ Schopnosť dosahovať stanovené ciele
▪ Vnútorná energia a drive
▪ Iniciatívnosť a schopnosť organizácie vlastného času
▪ Skúsenosti na obdobnej obchodníckej pozícii v segmente B2B
▪ Veľmi dobre zvládnutý MS Excel je nutnou podmienkou
▪ Aktívna znalosť angličtiny je veľkou výhodou pre komunikáciu s kolegami v zahraničí a profesionálny aj kariérny rast

"Right people - good job! Right job - happy people!"

ACTIVE Personnel Solutions je personálno - poradenská spoločnosť, ktorá poskytuje profesionálne personálne služby najmä v oblasti vyhľadávania a výberu pracovníkov. Na Slovensku pôsobí od roku 2008.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1984428  Datum zveřejnění: 19.1.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: Slušný fix a motivujúca výkonová zložka platu.