Infrastructure specialist

Actum, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Hvězdova 1734, 140 00 Praha, Hlavní město Praha
plný úvazek
Termín nástupu
2017-07-01
Mzdové podmínky (brutto)
50000 - 80000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývojáři softwaru (2512)

Pracoviště a kontakty

Firma:Actum, s.r.o., IČ 25090607
Pracoviště:Hvězdova 1734/2c, Nusle, 140 00 Praha 4

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Základní + praktická škola
Pracovní poměr:od 2017-07-01
Mzdové rozpětí:od 50000 do 80000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:zkušenost se správou a konfigurací Windows a Linux serveru
orientace ve správě a konfiguraci Webových aplikací (Apache, nginx, IIS, MySQL, MSSQL, PostgreSQL, PHP, ASP.NET, JAVA, tomcat)
skriptování a programování pro účely automatizace (Bash, Powershell, Python, ...)
orientace ve vývojových nástrojích, technologiích, procesech (JIRA, TFS, git, svn, MSBUILD, ant, phing, composer, grunt, octopus)
základní znalosti síťování, firewallů, portů
nadšení pracovat v agilním týmu
dobrá úroveň angličtiny, slovem i písmem
zájem o nové technologie, přístupy a nástroj

experience in managing and configuring Windows and Linux servers
knowledge of management and configuration of Web applications (Apache, nginx, IIS, MySQL, MSSQL, PostgreSQL, PHP, ASP.NET, JAVA, tomcat)
experience in scripting and programming for automation purposes (Bash, Powershell, Python, ...)
knowledge of tools, technologies and processes for development and programming (JIRA, TFS, git, svn, MSBUILD, ant, phing, composer, grunt, octopus)
basic knowledge of networking, firewalls and ports
ability to work in an agile environment
enthusiasm about working within a team
good level of English, both written and spoken
Sick day, jazykové kurzy, firemní akce / Sick day, english languages courses, teambuildings

Poslední změna:2017-03-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Praha 4

číslo volného místa: 12353760727

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání