Mistr montáže

Adast Systems, a.s. (MPSV)

Místo práce
496, 679 04 Adamov, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2017-06-01
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě (31229)

Pracoviště a kontakty

Firma:Adast Systems, a.s., IČ 46995919
Pracoviště:Adamov 496, 679 04 Adamov 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2017-06-01
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Pracovali jste během své praxe na projektech v oblasti zakázkové výroby?
Chtěli byste se ve své kariéře posunout dál a prokázat své dosavadní zkušenosti na zajímavé pozici?
Pošlete nám Váš životopis.

Náplň práce:
-přímé vedení, skladba montážních čet, proces jejich zaškolování, rozvoj a motivace
-zodpovědnost za včasnou, efektivní a kvalitní výrobu produktů
-zodpovědnost za dodržování Pracovního řádu a BOZP
-zodpovědnost za dodržování standardů a pracovních postupů ve výrobě
-přímé podřízení Výrobnímu řediteli

Požadujeme:
-min. SŠ vzdělání
-praxe ve výrobním závodě min 2 roky
-zkušenost s vedením lidí
-zkušenost s optimalizací výroby
-znalost práce na PC (MS Office. Excel, Word)
-znalost technické dokumentace
-komunikativnost, svědomitost, pečlivost
práce v týmu
-logické myšlení

Nabízíme :
-zajimavé platové ohodnocení
-stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu
-spolupráce na zajímavých a jedinečných projektech
-týden dovolené navíc
-závodní stravování
-firemní společenské akce
-přátelský pracovní kolektiv a další benefity
-místo pracoviště: Adamov, Jihomoravský kraj

Poslední změna:2017-05-19, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 12711150728

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou